Vyberte si do svého objektu ten správný turniket

Turnikety jsou součástí bezpečnostního systému, které brání vstupu nepovolaným osobám. Díky tomu je ve větším bezpečí nejen váš majetek, ale také i životy lidí uvnitř budovy. Jak vybrat správný turniket pro váš objekt?

Bezpečnostní vstup Winglock 3

Umístění turniketu

Nejprve je důležité si říct, kam přesně turniket chceme umístit. Turniketů sice existuje velké množství, nicméně každý se hodí pro jiné příležitosti. Proto si vybereme jiný turniket pokud ho chceme umísti u vchodu do budovy, než když ho budeme umísťovat jako vchod na otevřený pozemek.

Množství procházejících lidí

Je také důležité se zaměřit na to, jak moc frekventovaný úsek se jedná, aby se před nimi netvořily zbytečné fronty. A také je důležité si říci, zda se bude jednat o jednosměrný či obousměrný průchod.

Způsob otvírání turniketu

Je také možné si vybrat, zda se bude turniket otvírat na základě přiložení čipové karty nebo po přiložení lístku s čárovým kódem. Je také možné pořídit si turnikety, které před otevřením požadují od člověka platbu. U některých turniketů je možné platit jen mincemi, u jiných je možné zaplatit pomocí platební karty.

Výběr designu

Designy turniketů jsou různé, záleží na konkrétním výrobci. Proto je celkem snadné si vybrat ten, který se vám bude nejvíce líbit a který se také bude hodit do vašeho interiéru a zároveň bude obsahovat vámi požadované funkce.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.