Zahradní nábytek – pivní sety jsou vhodné pro všechny

pivní set forplast

Důležitý aspekt, který se očekává od každé pořádné zahrady, je posezení. Makat na zahradě celý den není úplně ideální a čas od času si i největší tvrďáci potřebují odpočinout. Ta nejužší definice posezení obsahuje samozřejmě stůl a židle nebo případně nějakou lavičku s opěradly.

Pokud nechcete mít zahradní nábytek přibetonovaný nebo přišroubovaný do země, pak jistě oceníte možnost nákupu skládacích lavic, které si s sebou můžete při správné síle a přístupu nosit kamkoliv. Těmto lavicím, které jsou většinou doprovázeny stolem se říká pivní sety – akce, která nikoho neomrzí. Jsou čím dál více populární, a to nejen na zábavách, kde je potřeba vytvořit provizorní posezení, u kterého si návštěvníci dopřejí pivo, ale právě i v domácnostech a na zahradách. To všechno je podtrženo tím faktem, že pivní sety nejsou vůbec drahé a tím, že mají skládací funkci, tak v klidném a nepoužívaném stavu nezabírají ani tolik místa.

Když si chcete sednout se svými kamarády a povídat si na čerstvém vzduchu, tak nemusíte chodit jen do hospody (kde už teda ten vzduch čerstvý snad trošku je), ale můžete využít právě onen pivní set a akce s přáteli může začít a pokračovat do ranních hodin nebo do té doby, než si sousedi budou stěžovat na rušení nočního klidu. S pivním setem se vám podaří usadit takových 8 lidí s jistotou plus další, když se trošku zmáčknete. Na pivních setech je skvělé, že neomrzí a že nenabízejí pouze jeden design, ale mají spoustu různých variant, ze kterých můžete čerpat a z nichž vám určitě nějaká padne do oka. 

V Česku není tolik společností, které se zabývají výrobou pivních setů, naštěstí ale máme firmu Forplast, která je vyrábí a vyrábí je ve špičkové kvalitě. Porozhlédněte se na jejich webových stránkách, jestli se vám nějaký ten set nezalíbí – popřípadě si můžete nechat vyhotovit pivní set na zakázku.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.