Vystavte své reklamní materiály

Reklama musí být vidět, aby fungovala. ať už se jedná o televizní, internetovou a nebo hmotnou. Vystavte své propagační materiály na viditelném místě a zvyšte jejich efektivitu.

Své propagační materiály nemůžete jenom tak hodit na stůl a čekat zázraky. Bude se tam na ně jen prášit a žádného velkého efektu nedosáhnete. Zahodíte tak nejen peníze za tisk, ale také práci svého grafika. Pro hmotné propagační materiály používejte reklamní stojany!

Ať už se jedná o reklamní letáky, různé brožurky, vlaječky, plakáty, nebo dokonce propisky, musí být vidět! Reklamní stojany umožňují právě to. Jsou speciálně vytvořeny podle toho, jaký reklamní materiál mají pojmout. Představme si pár základních druhů.

Reklamní stojany s kapsami - Skvělý způsob, jak vystavit letáčky vaší firmy. Nabízí hned několik kapes, mezi které můžete jednotlivé materiály rozdělit podle toho, co konkrétně propagují. Kapsičky můžete dokupovat a vytvořit tak na stojanu například zajímavý vzorec barev, který vznikne poskládáním letáčků v určitém pořadí. I takhle můžete promítnout svou vizuální identitu.
Čtyřstranné reklamní stojany - Tyto stojany jsou velmi podobné stojanům s kapsami. V tomto případě jsou ale kapsy rozmístěny na všech čtyřech stranách stojanu a umožňují tak lidem pohodlný přístup ze všech směrů, zatímco zmenšuje fronty, které by se jinak mohly tvořit u pouze jednostranného stojanu. Pokud například nabízíte více druhů produktů nebo služeb, můžete strany rozdělit podle těchto kritérií.
Informační stojany - Už jste někdy byli na hradě nebo na zámku a viděli tam staré dřevěné stojany na otevřenou knihu? Podobně vypadá i jeden druh informačních stojanů. Tyto stojany slouží hlavně k tomu, aby si lidé prolistovali katalog nebo leták. Dále informační stojany najdete také ve formě obyčejného rámečku nebo šipky.
Klip rámy - Lepit plakáty přímo na zeď je škoda. Izolepa trhá omítku, "žvýkačky" nechávají fleky a navíc se zbytečně opotřebovávají rohy plakátu. Klip rámy jsou tak ideální vašeho problému. Jednoduché zarámování pomocí zaklapávacích lišt vám umožní rychle plakát umístit na zeď. Stejně jednoduché je potom i jeho vyjmutí.
Stojany na plakáty - Zdi máte plné a zbývá vám poslední plakát, který potřebujete někam umístit? Pořiďte si stojan na plakáty. Plakát se stejně jako na zdi nachází ve výši očí a umožňuje tak kolemjdoucím se na něj pohodlně podívat.
Skládací stojany - Máte plno letáků a brožurek, které chcete vystavit, ale málo místa? Pro vás existují skládací stojany. Zvládnou vše, co zvládnou i obyčejné stojany, ale mají navíc schopnost složit se do malé kostky, což řeší problém s místem a také s přenosem.
Áčka - Stojany, které vypadají jako písmeno A. Jejich užitná plocha je většinou stejně velká jako rozměry běžných plakátů. Některé nabízí možnost umístit plakát s obou stran a je zde také možnost umístit doplňující materiál do lišty na plakát.
Stojany na vlajky - Firemní vlaječky jsou originální propagační materiál, který často nevidíte. Tak proč se s ním nepochlubit? Stojany jsou koncipovány tak, aby bylo vložení i vyjmutí vlaječky velmi jednoduché. Můžete tak stojánek použít jako takový podavač vlajek pro vaše zákazníky.
Stolní reklamní stojany - A pokud nemůžete odolat tomu, nechat své propagační materiály ležet na stole, můžete pořídit stolní stojany. 

Proč jsme se tady o reklamních stojanech bavili? Mnoho druhů se vyrábí z hliníku. A jak dobře víte, to je také kov.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.