Nezapomínejte na vytápění výrobních hal

Vlastnictví průmyslové haly je spojeno s nutností jejího vytápění - způsob, jakým bude do haly přiváděno teplo, se jeví jak nesmírně důležitý jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska financí a ekologie. Zajištění tepelného komfortu pro zaměstnance průmyslových hal je jednou ze základních povinností zaměstnavatele, který má díky současnému technologickému rozvoji možnost dosáhnout toho mimořádně hospodárným a pohodlným způsobem.

Číst dál: Nezapomínejte na vytápění výrobních hal

Jak navrátit nerezu svůj původní lesk?

Výsledek obrázku pro nerezové povrchy

Nerezové povrchy mají mnoho výhod, jsou univerzální, odolné a používají se jako povrchový materiál pro nepřeberné množství elektroniky i kuchyňského nádobí. V domácnostech se často nachází aspoň nějaký nerezový povrch a proto je známé, jak často je třeba je leštit, aby nevypadaly zašpiněně. Jaké jsou efektivní metody pro čištění nerezových povrchů?

Číst dál: Jak navrátit nerezu svůj původní lesk?

Techman robot: Pomocník v mnoha výrobních firmách

techman robot

Techman kombinuje dvě slova „technologie“ a „člověk“. Vize spočívá v použití technologie k obohacení lidského života, což znamená definici kolaborativního robota - lidí pracujících v rámci spolupráce člověk-stroj na výrobní lince mimo chaotické, nebezpečné a stresující pracovní prostředí a výrazně zvyšující efektivitu výroby. 

Číst dál: Techman robot: Pomocník v mnoha výrobních firmách

Topíme bez ohně

Topit nemusíte jenom krbem. Krby sice dobře vypadají a tvoří skvělou atmosféru, ale jeho zavedení je poměrně velká investice, ke které si ještě musíte připočítat čas strávený se dřevem. Naštěstí pro vás máme jednoduché řešení.

Číst dál: Topíme bez ohně

Jak se provádí laserové čištění rzi?

laserové čištění rzi

V dnešní době je stále více módní přinášet nový život různým starým povrchům. Ať už chceme obnovit staré auto nebo zábradlí, obvykle hledáme nejúčinnější technologie. Mnoho řešení, která jsou v současnosti na trhu k dispozici, však nesplňuje naše očekávání. Nejoblíbenější metoda, tj. pískování, je velmi pracná, v mnoha případech nelze použít a může poškodit starý citlivý materiál. Při použití této metody může být mnoho vyčištěných povrchů poškozeno částicemi písku. Proto se dnes stále častěji používá laserové čištění rzi. Použitím ablativního laserového čištění se nejen zbavíte starých nátěrů nebo barev, ale materiál po vyčištění bude připraven na nové nátěry, rovněž se takto zbavíte rzi.

Číst dál: Jak se provádí laserové čištění rzi?

Clip rámy aneb jak stylově zveřejnit informace

clip rámy

Vitríny a nejrůznější rámečky jsou věci, které dovedou udělat interiér útulnější nebo bezpečnější. V případě vitrín se jedná o uložení nejrůznějších věcí a v případě klip rámečků zase o tabulky nebo papíry. v tomto článku se budeme zabývat výběrem těchto užitečných věcí, které jsou běžnou součástí každého člověka.

Číst dál: Clip rámy aneb jak stylově zveřejnit informace

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.